Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со копче Disney The Lion King
Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со копче Disney The Lion King
Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со копче Disney The Lion King
Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со копче Disney The Lion King

Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со копче Disney The Lion King

Шифра на артикал: 593361C01
Barkod: 5700303127279
Оддај почест на саканиот филм со Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со копче Disney The Lion King. Копчето од чисто сребро потсетува на сликата на Simba легендарниот лик на Disney на предната страна и гравура на позадината којашто го одразува мудриот совет на Rafiki „Remember who you are“. За љубителите на Disney и сонувачите, оваа белегзија е симболот за природна хармонија на животот и трогателно патување на Simba. Може да се стилиризира со до 10 приврзоци.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
3.510 MKD
3.510 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • S1
  • S2
  • S3
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Оддај почест на саканиот филм со Pandora Moments кафеава плетена кожна белегзија со копче Disney The Lion King. Копчето од чисто сребро потсетува на сликата на Simba легендарниот лик на Disney на предната страна и гравура на позадината којашто го одразува мудриот совет на Rafiki „Remember who you are“. За љубителите на Disney и сонувачите, оваа белегзија е симболот за природна хармонија на животот и трогателно патување на Simba. Може да се стилиризира со до 10 приврзоци.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Кожа
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стилирајте ја вашата колекција на привезок Disney x Pandora со нараквицата со синџир со...
6.370 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Внеси ја магијата во своето секојдневие со нашата белегзија Moments со змиска плетка и ...
6.370 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.565 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Насочете го иконскиот стил со оваа прекрасна алка со змиска плетка збогатена со затвара...
7.085 MKD
Големина
16
17
18
19
20