Белегзија Розов вртлог
Белегзија Розов вртлог
Белегзија Розов вртлог
Белегзија Розов вртлог
Белегзија Розов вртлог
Белегзија Розов вртлог
Белегзија Розов вртлог
Белегзија Розов вртлог

Белегзија Розов вртлог

Шифра на артикал: 589287C01
Barkod: 5700302908411
Покажете го својот личен стил со тврдата белегзија Розов вртлог. Оваа тврда белегзија која се отвора е рачно доработена од Pandora Rose (уникатен бленд на сребро и бакар со 14к позлата). Инспириран од несовршенството на природните камења, централниот дел е украсен со рачно нанесен розов емајл со бисерен сјај и спирална шара, која имитира розов кварц - односно секоја белегзија е единствена. Носете ја оваа белегзија со светкав отворен круг со изрезбани срца и централен дел со емајл еден покрај друг или нежно спојте ги. Белегзијата комбинирајте ја со друг накит од Pandora Rose за впечатлив изглед.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
9.685 МКД
9.685 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 2
  • 1
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose
Покажете го својот личен стил со тврдата белегзија Розов вртлог. Оваа тврда белегзија која се отвора е рачно доработена од Pandora Rose (уникатен бленд на сребро и бакар со 14к позлата). Инспириран од несовршенството на природните камења, централниот дел е украсен со рачно нанесен розов емајл со бисерен сјај и спирална шара, која имитира розов кварц - односно секоја белегзија е единствена. Носете ја оваа белегзија со светкав отворен круг со изрезбани срца и централен дел со емајл еден покрај друг или нежно спојте ги. Белегзијата комбинирајте ја со друг накит од Pandora Rose за впечатлив изглед.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Зачувај ја својата љубопитност благодарение на оваа тврда белегзија од колекцијата Pand...
4.940 МКД
Veličina
19
17
Sačuvano u omiljne
Подарете си тврда белегзија Светкаво срце. Оваа белегзија рачно доработена од сребро ин...
6.435 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Тврдата алка Хари Потер има затворач златна брзалка со ребрести крила кои се движат гор...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Бидете секогаш чекор напред со Pandora Me тврдата алка. Направена со инвентивност, и но...
3.185 МКД
Veličina
20
18
16
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се истакнува од сите други и ви дава нешто посебно, не барајте пове...
4.940 МКД
Veličina
2
1
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се издвојува од сите други и Ви дава нешто посебно, не барајте пове...
7.085 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Дел од колекцијата накит Кралот лав е и оваа сребрена алка со изгравирана порака &bdquo...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
Sačuvano u omiljne
Создадете суптилен, но сепак јасен изглед на Вашата колекција од приврзоци со оваа прек...
4.225 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Насочете ја Вашата љубов кон минималноста со оваа прекрасна и софистицирана Wiahbone тв...
4.485 МКД
Veličina
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Поиграјте си со Вашиот изглед со оваа сјајна алка од PANDORA Rose колекцијата. Румено-р...
10.985 МКД
Veličina
3
2
1