Pandora Rose Тврда Белегзија
Pandora Rose Тврда Белегзија
Pandora Rose Тврда Белегзија
Pandora Rose Тврда Белегзија

Pandora Rose Тврда Белегзија

Шифра на артикал: 587132
Barkod: 5700302651454
Додадете румени тонови на Вашата комбинација на накит со нашата нараквица за приврзоци изработена од Pandora Rose. Елегантниот дизајн е убава основа за Вашиот омилен приврзок, а можете да ја носите и одделно. Pandora Rose е единствена мешавина од сребро и бакар со позлата од 14к розово злато и не се смета за благороден метал.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
9.685 МКД
9.685 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 19
  • 17
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додадете румени тонови на Вашата комбинација на накит со нашата нараквица за приврзоци изработена од Pandora Rose. Елегантниот дизајн е убава основа за Вашиот омилен приврзок, а можете да ја носите и одделно. Pandora Rose е единствена мешавина од сребро и бакар со позлата од 14к розово злато и не се смета за благороден метал.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
9.685 МКД
Големина
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се издвојува од сите други и Ви дава нешто посебно, не барајте пове...
7.085 МКД
Големина
3
2
1
Sačuvano u omiljne
Поиграјте си со Вашиот изглед со оваа сјајна алка од PANDORA Rose колекцијата. Румено-р...
10.985 МКД
Големина
3
2
1