Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé

Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé

Шифра на артикал: 592313C01
Barkod: 5700303007120

Комплетирај ги твоите комбинации со белегзијата Pandora Signature I-D pavé. Изработена од сребро, ова омилено парче се одликува со архитектонски квадратен профил со pavé шема за суптилен сјај. Комбинирај го со други белегзии Pandora Signature I-D bangle белегзии и создади свој иконски изглед.
 

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.565 MKD
6.565 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
  • 3
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Комплетирај ги твоите комбинации со белегзијата Pandora Signature I-D pavé. Изработена од сребро, ова омилено парче се одликува со архитектонски квадратен профил со pavé шема за суптилен сјај. Комбинирај го со други белегзии Pandora Signature I-D bangle белегзии и создади свој иконски изглед.
 

Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Органски обликуваната Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Оваа беле...
8.515 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
5.265 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Креирајте повеќе изгледи со оваа сребрена отворена тврда алка со вметнати граничници и ...
4.550 MKD
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Со текот на времето, Vашите омилени парчиња накит стануваат дел од вас и вашата приказн...
3.900 MKD
Големина
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Прекрасна тврда алка рачно доработена во сребро 925 со затворач во форма на топче на ко...
3.900 MKD
Големина
15
17
19
21