Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија

Органски обликувана Bangle белегзија

Шифра на артикал: 593317C00
Barkod: 5700303128597
Органски обликуваната Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Оваа белегзија од чисто сребро има бранест профил којшто варира во дебелината, создавајќи чувство на движење и суптилен бранест ефект. Инспирирана од природните линии и облини што се наоѓаат во природата, ова модерно праче е елегантно без напор. Нанижи ја белегзијата на раката заедно со своите други омилени белгзии и bangle белегзијата, или остави ја да стои сама, како лекција за едноставна убавина.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.515 MKD
8.515 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Органски обликуваната Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Оваа белегзија од чисто сребро има бранест профил којшто варира во дебелината, создавајќи чувство на движење и суптилен бранест ефект. Инспирирана од природните линии и облини што се наоѓаат во природата, ова модерно праче е елегантно без напор. Нанижи ја белегзијата на раката заедно со своите други омилени белгзии и bangle белегзијата, или остави ја да стои сама, како лекција за едноставна убавина.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Комплетирај ги твоите комбинации со белегзијата Pandora Signature I-D pavé. Изра...
6.565 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Собери го твојот тим од омилени херои на нашата bangle Pandora Moments Marvel Spider-Ma...
5.915 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
5.265 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Креирајте повеќе изгледи со оваа сребрена отворена тврда алка со вметнати граничници и ...
4.550 MKD
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Прекрасна тврда алка рачно доработена во сребро 925 со затворач во форма на топче на ко...
3.900 MKD
Големина
15
17
19
21