Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé

Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé

Шифра на артикал: 592313C01
Barkod: 5700303007106

Комплетирај ги твоите комбинации со белегзијата Pandora Signature I-D pavé. Изработена од сребро, ова омилено парче се одликува со архитектонски квадратен профил со pavé шема за суптилен сјај. Комбинирај го со други белегзии Pandora Signature I-D bangle белегзии и создади свој иконски изглед.
 

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
6.435 MKD
6.435 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Комплетирај ги твоите комбинации со белегзијата Pandora Signature I-D pavé. Изработена од сребро, ова омилено парче се одликува со архитектонски квадратен профил со pavé шема за суптилен сјај. Комбинирај го со други белегзии Pandora Signature I-D bangle белегзии и создади свој иконски изглед.
 

Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
5.135 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Креирајте повеќе изгледи со оваа сребрена отворена тврда алка со вметнати граничници и ...
4.485 MKD
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Со текот на времето, Vашите омилени парчиња накит стануваат дел од вас и вашата приказн...
3.835 MKD
Големина
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Прекрасна тврда алка рачно доработена во сребро 925 со затворач во форма на топче на ко...
3.835 MKD
Големина
15
17
19
21