Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature
Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature
Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature
Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature
Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature
Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature
Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature
Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature

Bangle Белегзија двотонска Pandora Signature

Шифра на артикал: 582740C01
Barkod: 5700303059945
Направи минимално редење на твојата мантра со Pandora Signature двобојниот I-D Pavé Bangle. Минималистичката белегзија е изработена од две метални завршетоци; сребро и уникатна мешавина од 14k розе позлата. Профилот преминува од квадрат во круг; квадратната половина има рамномерно распоредени блескави багетски камења, додека заоблениот дел е со топол тон. Изгравираното лого на страна кореспондира со поставеноста на багет камењата. Уникатната спојка за затворање со шарки и кликање го олеснуваат носењето и вадењето на оваа белегзија од Pandora. Носи го сам или стави повеќе за храбар изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
10.660 MKD
10.660 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Направи минимално редење на твојата мантра со Pandora Signature двобојниот I-D Pavé Bangle. Минималистичката белегзија е изработена од две метални завршетоци; сребро и уникатна мешавина од 14k розе позлата. Профилот преминува од квадрат во круг; квадратната половина има рамномерно распоредени блескави багетски камења, додека заоблениот дел е со топол тон. Изгравираното лого на страна кореспондира со поставеноста на багет камењата. Уникатната спојка за затворање со шарки и кликање го олеснуваат носењето и вадењето на оваа белегзија од Pandora. Носи го сам или стави повеќе за храбар изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон