Органски обликувана широка отворена bangle блегзија
Органски обликувана широка отворена bangle блегзија
Органски обликувана широка отворена bangle блегзија
Органски обликувана широка отворена bangle блегзија
Органски обликувана широка отворена bangle блегзија
Органски обликувана широка отворена bangle блегзија

Органски обликувана широка отворена bangle блегзија

Шифра на артикал: 563302C00
Barkod: 5700303128535
Органски обликувана отворена bangle белегзија е неопходен елемент на кабаст стил. Оваа bangle белегзија со 14к позлата има бранест профил којшто варира во дебелината, со благо конвексни и конкавни детали долж површината и заоблени рабови на отворот од белегзијата. Комбинирај ја оваа кабаста белегзија со деликатните стилови за да создадеш интересен контраст, или остави ја да стои самостојно како оригинално парче. Белегзијата е со прецизна големина за оптимално носење и пристојување и не е дизајнирана да се свитка или да се витка.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 2
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Органски обликувана отворена bangle белегзија е неопходен елемент на кабаст стил. Оваа bangle белегзија со 14к позлата има бранест профил којшто варира во дебелината, со благо конвексни и конкавни детали долж површината и заоблени рабови на отворот од белегзијата. Комбинирај ја оваа кабаста белегзија со деликатните стилови за да создадеш интересен контраст, или остави ја да стои самостојно како оригинално парче. Белегзијата е со прецизна големина за оптимално носење и пристојување и не е дизајнирана да се свитка или да се витка.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Ов...
11.180 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент на модерниот стил. Ов...
12.545 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
11.180 MKD
Големина
1
2
3