Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија
Органски обликувана Bangle белегзија

Органски обликувана Bangle белегзија

Шифра на артикал: 563317C00
Barkod: 5700303128566
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Оваа белегзија со 14к позлата има бранест профил којшто варира во дебелината, создавајќи чувство на движење и суптилен бранест ефект. Инспирирана од природните линии и облините што се наоѓаат во природата, ова модерно парче е елегантно без напор. Нанижи ја белегзијата на раката заедно со своите други омилени белгзии и bangle белегзијата, или остави ја да стои самостојно како лекција за едноставна убавина.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
11.180 MKD
11.180 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент за елегантен стил. Оваа белегзија со 14к позлата има бранест профил којшто варира во дебелината, создавајќи чувство на движење и суптилен бранест ефект. Инспирирана од природните линии и облините што се наоѓаат во природата, ова модерно парче е елегантно без напор. Нанижи ја белегзијата на раката заедно со своите други омилени белгзии и bangle белегзијата, или остави ја да стои самостојно како лекција за едноставна убавина.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Органски обликувана отворена Bangle белегзија е неопходен елемент на модерниот стил. Ов...
12.545 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
11.180 MKD
Големина
1
2
3