Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум
Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум
Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум
Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум
Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум
Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум
Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум
Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум

Ѓердан за околу вратот Блескав хербариум

Шифра на артикал: 382386C01
Barkod: 5700303012667
Внесете ја убавината на природата во вашиот накит со Glowing Herbarium ланчето. Оваа впечатлива креација се одликува со елегантни камења кои каскадираат од централниот кластер на кубни циркони во облик на круша и маркизно исечени, формирајќи геометриска форма инспирирана од ливчиња и лисја. Елегантно свежа интерпретација на формите кои се наоѓаат во природата, овој ѓердан обложен со розово злато од 14 k е совршен за внесување на допир на природниот свет во вашите секојдневни облеки.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
10.985 MKD
10.985 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внесете ја убавината на природата во вашиот накит со Glowing Herbarium ланчето. Оваа впечатлива креација се одликува со елегантни камења кои каскадираат од централниот кластер на кубни циркони во облик на круша и маркизно исечени, формирајќи геометриска форма инспирирана од ливчиња и лисја. Елегантно свежа интерпретација на формите кои се наоѓаат во природата, овој ѓердан обложен со розово злато од 14 k е совршен за внесување на допир на природниот свет во вашите секојдневни облеки.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Зголемете го сјајот до максимум со pavé ѓерданот со двореден ред Pandora Timeless. Ова ...
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Избери ги геометриските парчиња - приврзок и ѓердан Двобојни кругови. Рачно доработен с...
8.385 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Збогатете го секој врат со ова впечатливо ланче од Pandora Rose колекцијата. Геометриск...
10.335 MKD
Sačuvano u omiljne
Прекрасна PANDORA Rose огрлица изработена од уникатен бленд на метали позлатен со 14 ка...
11.635 MKD
Sačuvano u omiljne
Довршете го гламурозниот изглед со ова рачно-доработено ланче од Pandora Rose колекција...
11.635 MKD