Ѓердан со трикратно срце
Ѓердан со трикратно срце
Ѓердан со трикратно срце
Ѓердан со трикратно срце
Ѓердан со трикратно срце
Ѓердан со трикратно срце
Ѓердан со трикратно срце
Ѓердан со трикратно срце

Ѓердан со трикратно срце

Шифра на артикал: 393160C01
Barkod: 5700303110790
БидИ олицетворение на елеганцијата со ѓерданот со тројно срце со синџир Station од нашата колекција Pandora Timeless. Изработен од сребро, има пет мини мотиви во форма со срце од три камења прикачени на синџирот, создавајќи безвременски изглед со пресврт на емоции. Прилагодливиот синџир од 45 cm, со суптилно лого на Pandora, обезбедува совршено вклопување. Со искрен мотив и деликатен осврт кон убавината на сјајот, овој ѓердан е идеален подарок за специјални прилики или елегантен додаток на сопствената колекција.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
БидИ олицетворение на елеганцијата со ѓерданот со тројно срце со синџир Station од нашата колекција Pandora Timeless. Изработен од сребро, има пет мини мотиви во форма со срце од три камења прикачени на синџирот, создавајќи безвременски изглед со пресврт на емоции. Прилагодливиот синџир од 45 cm, со суптилно лого на Pandora, обезбедува совршено вклопување. Со искрен мотив и деликатен осврт кон убавината на сјајот, овој ѓердан е идеален подарок за специјални прилики или елегантен додаток на сопствената колекција.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан од третиран слатководен култивиран бисер и мони...
10.660 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескај како да не постои утре со нашиот Station ѓердан со синџир со третирани слатково...
16.965 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од наш...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот изглед со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и pa...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со синџирот на Pandora со pavé склоп. Изработен од сребро, ова с...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Со каналирање на безвременската елеганција, Блескавиот ѓердан со приврзок Round Halo од...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете ја длабочината на вашата љубов со блескав ѓердан од срце Halo. Овој елегантен ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Среќно ги следи храбрите со Disney x Pandora Disney со кочија ѓердан на Пепелашка. Среб...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со ѓерданотTriple Stone Heart Collier. Деликатните, светкави кам...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја небесната магија со ѓердан Месечина и дрво на животот кое се врти . Овој с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Заблескај со ѓерданот „Сјајна месечина и ѕвездена колиер“, со небесни мотиви на Месечин...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери сјај инспириран од природата со ѓердан со блескав син хербариумс. Со прекрасни ...
6.045 MKD