Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце
Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце

Органски обликуван ѓердан со приврзок Срце

Шифра на артикал: 393272C00
Barkod: 5700303127378
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извитканата жица од чисто сребро со различна дебелина, изработена со филигран техника, го создава органското срце со несовршен облик. Ѓерданот е подеслив и има две јамки на врвот што ти овозможува да се играш со тоа како приврзокот срце да виси (под агол или право). Носи го овој елегантен ѓердан соло за минималистички стил или нанижи го со другите стилови од чисто сребро за монохромски изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 70
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извитканата жица од чисто сребро со различна дебелина, изработена со филигран техника, го создава органското срце со несовршен облик. Ѓерданот е подеслив и има две јамки на врвот што ти овозможува да се играш со тоа како приврзокот срце да виси (под агол или право). Носи го овој елегантен ѓердан соло за минималистички стил или нанижи го со другите стилови од чисто сребро за монохромски изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Essence колекција
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан од третиран слатководен култивиран бисер и мони...
10.660 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескај како да не постои утре со нашиот Station ѓердан со синџир со третирани слатково...
16.965 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер од наш...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот изглед со нашиот ѓердан со третиран слатководен култивиран бисер и pa...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Подобри го својот стил со синџирот на Pandora со pavé склоп. Изработен од сребро, ова с...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Со каналирање на безвременската елеганција, Блескавиот ѓердан со приврзок Round Halo од...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете ја длабочината на вашата љубов со блескав ѓердан од срце Halo. Овој елегантен ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Кажете што е во вашето срце со блескаво рачно напишана љубовна огрлица. Овој сребрен ѓе...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Среќно ги следи храбрите со Disney x Pandora Disney со кочија ѓердан на Пепелашка. Среб...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на љубовта со ѓерданотTriple Stone Heart Collier. Деликатните, светкави кам...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Потикнете го зголемениот сјај со Pandora Timeless Pavé Prism Drop ѓердан. Додади малку ...
8.125 MKD