Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче
Ѓердан Роло синџирче

Ѓердан Роло синџирче

Шифра на артикал: 399260C00
Barkod: 5700302908374
Ѓерданот од роло синџирчиња Ви открива нов начин на носење на своите омилени приврзоци. Рачно доработен во сребро, овој ѓердан може да се прилагоди на три различни должини. Ѓерданот може да се комбинира само со мали и средни Pandora O висечки приврзоци. Додадете приврзок со светкаво сферично затворање и истакнете го Вашиот стил. Комбинирајте го со сребрени обетки украсени со камчиња за балансиран изглед со нагласена светкавост.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 60
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ѓерданот од роло синџирчиња Ви открива нов начин на носење на своите омилени приврзоци. Рачно доработен во сребро, овој ѓердан може да се прилагоди на три различни должини. Ѓерданот може да се комбинира само со мали и средни Pandora O висечки приврзоци. Додадете приврзок со светкаво сферично затворање и истакнете го Вашиот стил. Комбинирајте го со сребрени обетки украсени со камчиња за балансиран изглед со нагласена светкавост.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 393334C00
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 393052C00
Елегантен синџир проткаен со суптилна симболика, нашиот ѓердан со бесконечен синџир е с...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 392799C00
Ѓерданот Pandora ME Metal Bead & Link Chain докажува дека спротивностите се привлекуваа...
12.090 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 590742HV
Сребрена огрлица од сребро 925 со препознатливата змиска плетка и затварач во форма на ...
9.425 MKD
Големина
40
42
45
50
Sačuvano u omiljne
Класично синџирче од колекцијата на PANDORA , изработено од сребро 925, и прилагодливо ...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Класичен сребрен ѓердан која може да се прилагоди на должини од 45цм, 43цм и 38цм, зави...
2.665 MKD
Големина
45
90
Sačuvano u omiljne
Изразете ја својата единственост со овој класичен ѓердан кој е само почетна точка. Ѓерд...
2.860 MKD
Големина
45
60
75