Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан
Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан
Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан
Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан
Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан
Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан
Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан
Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан

Pandora ME Metal Bead & Link Chain ѓердан

Шифра на артикал: 392799C00
Barkod: 5700303075679
Ѓерданот Pandora ME Metal Bead & Link Chain докажува дека спротивностите се привлекуваат. Спарување на два суштински стила – – овој сребрен ѓердан може да се приспособи со стилизирање со мини приврзоци или медалјон. Балансирајќи ги влијанијата на панк-рок од 90-тите со безвременската елегантна сребрена боја, овој ѓердан може да стои самостојно или да биде спарен, слоевит и стилизиран на свеж начин секој ден.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
12.090 MKD
12.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ѓерданот Pandora ME Metal Bead & Link Chain докажува дека спротивностите се привлекуваат. Спарување на два суштински стила – – овој сребрен ѓердан може да се приспособи со стилизирање со мини приврзоци или медалјон. Балансирајќи ги влијанијата на панк-рок од 90-тите со безвременската елегантна сребрена боја, овој ѓердан може да стои самостојно или да биде спарен, слоевит и стилизиран на свеж начин секој ден.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 393052C00
Елегантен синџир проткаен со суптилна симболика, нашиот ѓердан со бесконечен синџир е с...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 392303C00
Нашиот сребрен ѓердан Pandora ME со двојна карика отвора бескрајни можности за стајлинг...
6.370 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 392451C00
Освежи ја твојата колекција со нашиот ѓердан Pandora Moments . Рачно завршена во сребро...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 590742HV
Сребрена огрлица од сребро 925 со препознатливата змиска плетка и затварач во форма на ...
9.425 MKD
Големина
40
42
45
50
Sačuvano u omiljne
Класично синџирче од колекцијата на PANDORA , изработено од сребро 925, и прилагодливо ...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Класичен сребрен ѓердан која може да се прилагоди на должини од 45цм, 43цм и 38цм, зави...
2.665 MKD
Големина
45
90
Sačuvano u omiljne
Изразете ја својата единственост со овој класичен ѓердан кој е само почетна точка. Ѓерд...
2.860 MKD
Големина
45
60
75