Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка
Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка
Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка
Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка
Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка
Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка
Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка
Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка

Ѓердан Pandora Moments со змиска плетка

Шифра на артикал: 382234C00
Barkod: 5700302997583
Ти ја претставуваме новата ѕвезда на кутијата за накит – ѓерданот Pandora Moments со змиска плетка. Рачно доработено во 14k розе позлато, ова едноставно, но елегантно парче се одликува со култниот дизајн на змиската плетка на Pandora и сферичен затворач со врежано логото на Pandora. Носи го сам или во комбинација со приврзокот Pandora O и чувај ги твоите омилени приврзоци при срце.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
18.135 MKD
18.135 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 40
  • 42
  • 45
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ти ја претставуваме новата ѕвезда на кутијата за накит – ѓерданот Pandora Moments со змиска плетка. Рачно доработено во 14k розе позлато, ова едноставно, но елегантно парче се одликува со култниот дизајн на змиската плетка на Pandora и сферичен затворач со врежано логото на Pandora. Носи го сам или во комбинација со приврзокот Pandora O и чувај ги твоите омилени приврзоци при срце.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 382451C00
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата у...
17.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Класичен ѓердан во 14к роза позлата (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлат...
6.435 MKD
Големина
45
90