Ѓердан Pandora Moments
Ѓердан Pandora Moments
Ѓердан Pandora Moments
Ѓердан Pandora Moments
Ѓердан Pandora Moments
Ѓердан Pandora Moments
Ѓердан Pandora Moments
Ѓердан Pandora Moments

Ѓердан Pandora Moments

Шифра на артикал: 382451C00
Barkod: 5700303059259
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата уникатна мешавина од 14 k розе позлата. Овој рачно доработен ѓердан се одликува со флексибилен синџир со текстура и срце што може да се отвара со бесконечно детали со внатрешен симбол за бесконечност. Овој ѓердан може да се стилизира со која било големина на Pandora Moments O или приврзок Heart Charm.Имај во предвид дека затворачот не може да се стилизира со какви било приврзок.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
18.330 MKD
18.330 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата уникатна мешавина од 14 k розе позлата. Овој рачно доработен ѓердан се одликува со флексибилен синџир со текстура и срце што може да се отвара со бесконечно детали со внатрешен симбол за бесконечност. Овој ѓердан може да се стилизира со која било големина на Pandora Moments O или приврзок Heart Charm.Имај во предвид дека затворачот не може да се стилизира со какви било приврзок.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 382234C00
Ти ја претставуваме новата ѕвезда на кутијата за накит – ѓерданот Pandora Moments со зм...
19.045 MKD
Големина
40
42
45
50
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Класичен ѓердан во 14к роза позлата (уникатен бленд на метали со 14-каратна розе позлат...
6.760 MKD
Големина
45
90