Висечки Приврзок Pandora O Круна со Отворен Центар
Висечки Приврзок Pandora O Круна со Отворен Центар
Висечки Приврзок Pandora O Круна со Отворен Центар
Висечки Приврзок Pandora O Круна со Отворен Центар
Висечки Приврзок Pandora O Круна со Отворен Центар
Висечки Приврзок Pandora O Круна со Отворен Центар

Висечки Приврзок Pandora O Круна со Отворен Центар

Шифра на артикал: 399043C00
Barkod: 5700302886795
Издигнете го Вашиот изглед со овој приврзок Отворен центар Пандора О Круна. Рачно завршен од сребро 925, овој приврзок се одликува со веднаш препознатливиот симбол Pandora О круна со мало навалување на една страна и иконското лого на Пандора врежано од двете страни, што го прави приврзокот двостран. Одликувајќи се со отворен центар, приврзокот е свеж и модерен додаток на секое ланче или белегзија. Носете го за да додадете доволно убав допир на Вашиот изглед за секоја пригода.
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Издигнете го Вашиот изглед со овој приврзок Отворен центар Пандора О Круна. Рачно завршен од сребро 925, овој приврзок се одликува со веднаш препознатливиот симбол Pandora О круна со мало навалување на една страна и иконското лого на Пандора врежано од двете страни, што го прави приврзокот двостран. Одликувајќи се со отворен центар, приврзокот е свеж и модерен додаток на секое ланче или белегзија. Носете го за да додадете доволно убав допир на Вашиот изглед за секоја пригода.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.568 МКД
Заштеда 29%
3.595 МКД
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Дајте му на Вашиот изглед малку светкавост со овој Pandora О мал розев pave висечки при...
2.113 МКД
Заштеда 29%
2.958 МКД
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно дора...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Ослободете ја својата внатрешна мистична страна со приврзокот за ѓердан Светкава полуме...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Изменете го начинот на кој ги носите Вашите омилени приврзоци со овој Pandora Small Bea...
1.398 МКД
Заштеда 29%
1.957 МКД
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да носите уникатно парче Pandora накит со овај висечки приврзок Отворено ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Додајте малку софистицираност во Вашиот стил и откријте потполно нов начин на собирање,...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Нема ништо подобро од чувството кога додавате нов приврзок на Вашата колекција, освен к...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Ставете ги Вашите омилени приврзоци во прв план и откријте сосема нов начин на дополнув...
3.965 МКД