Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето
Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето

Приврзок Harry Potter, Ротирачки враќач во времето

Шифра на артикал: 369174C00
Barkod: 5700302900729
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно доработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата), приврзокот има ротирачки внатрешни кругови и диск со испакнат песочен часовник опкружен со изрежани ѕвезди. На приврзокот е изгравирана пораката „I mark the hours, every one, nor have I yet outrun the Sun“; „My use and value, unto you, are gauged by what you have to do“. Носете го со парчиња накит од Pandora Shine за волшебен еднобоен изглед.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Следете ја Хермиона со приврзокот Harry Potter, ротирачки враќач во времето. Рачно доработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата), приврзокот има ротирачки внатрешни кругови и диск со испакнат песочен часовник опкружен со изрежани ѕвезди. На приврзокот е изгравирана пораката „I mark the hours, every one, nor have I yet outrun the Sun“; „My use and value, unto you, are gauged by what you have to do“. Носете го со парчиња накит од Pandora Shine за волшебен еднобоен изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Без камења
Колекција Harry Potter колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додајте малку софистицираност во Вашиот стил и откријте потполно нов начин на собирање,...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Нема ништо подобро од чувството кога додавате нов приврзок на Вашата колекција, освен к...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Неповторливо е чувтсвото на додавање на нов приврзок на Вашата колекција, освен можеби ...
7.085 МКД