Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус
Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус

Приврзок за ѓердан Пустински пенлив кактус

Шифра на артикал: 361687C01
Barkod: 5700302986464
Уживајте во сонцето со овој шарен приврзок за ѓердани од кактус. Кактусот е растение кое успева на пустинските горештини и е симбол на издржливоста и убавината на природата, полна со виталност. Ѓерданот за приврзок со 14k позлата има ниски зелени синтетички кристали и лакиран вештачки бисер како цвет што цвета на една гранка од кактус. Носете го на вашата белегзија, ѓердан или прстени Pandora и уживајте во златниот сјај.

0 MKD
2.568 MKD
2.568 MKD
Заштеда: 0 MKD
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Уживајте во сонцето со овој шарен приврзок за ѓердани од кактус. Кактусот е растение кое успева на пустинските горештини и е симбол на издржливоста и убавината на природата, полна со виталност. Ѓерданот за приврзок со 14k позлата има ниски зелени синтетички кристали и лакиран вештачки бисер како цвет што цвета на една гранка од кактус. Носете го на вашата белегзија, ѓердан или прстени Pandora и уживајте во златниот сјај.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додајте малку софистицираност во Вашиот стил и откријте потполно нов начин на собирање,...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
Нема ништо подобро од чувството кога додавате нов приврзок на Вашата колекција, освен к...
3.543 MKD
Sačuvano u omiljne
Неповторливо е чувтсвото на додавање на нов приврзок на Вашата колекција, освен можеби ...
3.543 MKD