Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man
Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man

Приврзок за ѓердан pavé Marvel Spider-Man

Шифра на артикал: 392353C01
Barkod: 5700303012650
Искористи го чувството да се лулате низ градскиот пејзаж со твојот приврзок за ѓердан Marvel Spider-Man. Блескава верзија на Спајдермен, нашиот сакан херој од крајот, овој привезок за ѓердан е изработен од сребро и украсен со кружни циркони со брилијантно крој што светкаат на костумот. Со две кубни циркони со врежана круна во облик на круша кои ги будат очите на неговата маска, овој привезок со висок сјај се одликува со стилизиран Spider-Man кој дејствува на пајакови мрежи. Носи го како потсетник дека си фантастичен таков како што си.
0 MKD
5.135 MKD
5.135 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Искористи го чувството да се лулате низ градскиот пејзаж со твојот приврзок за ѓердан Marvel Spider-Man. Блескава верзија на Спајдермен, нашиот сакан херој од крајот, овој привезок за ѓердан е изработен од сребро и украсен со кружни циркони со брилијантно крој што светкаат на костумот. Со две кубни циркони со врежана круна во облик на круша кои ги будат очите на неговата маска, овој привезок со висок сјај се одликува со стилизиран Spider-Man кој дејствува на пајакови мрежи. Носи го како потсетник дека си фантастичен таков како што си.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посебен, исто како тебе , приврзокот за ѓердан со слатководниот култивиран барок бисер ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот стил со О приврзокот од колекцијата Pandora Moments. Рачно доработе...
3.510 MKD
Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Целосно го замислуваме начинот на кој приврзоците можат да се носат на Pandora O носачо...
1.983 MKD
Sačuvano u omiljne
Трансформирајте ја секоја облека од обична во извонредна и откријте сосема нов начин на...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете нота на софистициран стил и откријте сосема нов начин на собирање, прикажување...
3.510 MKD
Sačuvano u omiljne
Носете ја Вашата вера секогаш со Вас со оваа прекрасна изведба на класичниот крст. Среб...
3.575 MKD