Невисечки обетки Бела роза во цутење
Невисечки обетки Бела роза во цутење
Невисечки обетки Бела роза во цутење
Невисечки обетки Бела роза во цутење

Невисечки обетки Бела роза во цутење

Шифра на артикал: 293209C01
Barkod: 5700303114316.00
Разбуди ја елеганцијата со нашите невисечки обетки Бела роза во цутење. Изработена од сребро, секоја обетка прикажува бела роза во цутење педантно формирана од вештачки седеф од биосмола. Слоевитиот ефект ја фаќа суштината на латиците што се развиваат. Деликатните жици ја опфаќаат розата, а позадината во облик на срце додава симпатична нота. Симболизирајќи ја чистотата и љубовта, овие обетки чинат безвременски гест. Се продаваат во пар, не се само додатоци; тие се поетски израз на наклоноста инспириран со уметност на природата.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Разбуди ја елеганцијата со нашите невисечки обетки Бела роза во цутење. Изработена од сребро, секоја обетка прикажува бела роза во цутење педантно формирана од вештачки седеф од биосмола. Слоевитиот ефект ја фаќа суштината на латиците што се развиваат. Деликатните жици ја опфаќаат розата, а позадината во облик на срце додава симпатична нота. Симболизирајќи ја чистотата и љубовта, овие обетки чинат безвременски гест. Се продаваат во пар, не се само додатоци; тие се поетски израз на наклоноста инспириран со уметност на природата.
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Био смола

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Канализирај го срцето на џунглата со невисечките обетки со опалсентно зелено срце. Прел...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293355C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora Moments обетки алки со приврзок 18 мм....
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293336C00
Персонализирај го безвременскиот стил со Pandora ME обетки-алки за приврзоци 40 мм. Изр...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293320C00
Одбери возвишени неопходни елементи кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработени о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293299C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки алки 42 мм...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293290C00
Играј се линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки-алки во об...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 293286C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработен...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки с...
5.655 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263320C00
Одбери ги возвишените неопходни парчиња кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработе...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263312C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со отворени алки 65мм. Изработени од нашат...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Додај димензија во својот изглед со органски обликуваната обетка на навлекување со симб...
3.315 MKD