Обетки со pavé карики Pandora ME
Обетки со pavé карики Pandora ME
Обетки со pavé карики Pandora ME
Обетки со pavé карики Pandora ME
Обетки со pavé карики Pandora ME
Обетки со pavé карики Pandora ME

Обетки со pavé карики Pandora ME

Шифра на артикал: 289682C01
Barkod: 5700303047461.00
Комбинирај ги сите работи што ги сакаш со Pandora ME pavé обетки со карики и однеси ја твојата персонализација на обетки алки на следното ниво. Создадена за комбинации што одговараат на твојот стил, оваа карика од 14k розе позалта е украсена со редови на брилијантно исечени проѕирни кубни циркони и дизајнирана со хоризонтален делител во правоаголен преглед за да овозможи кариката безбедно да се отвори за да висат висечките приврзоци на дното на обетка. Прикачете до три од вашите омилени мини приврзоци или еден медалјон, врска за стајлинг или приклучок за стилизирање на вашата белегзија за слободни, непречени комбинации.

0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Комбинирај ги сите работи што ги сакаш со Pandora ME pavé обетки со карики и однеси ја твојата персонализација на обетки алки на следното ниво. Создадена за комбинации што одговараат на твојот стил, оваа карика од 14k розе позалта е украсена со редови на брилијантно исечени проѕирни кубни циркони и дизајнирана со хоризонтален делител во правоаголен преглед за да овозможи кариката безбедно да се отвори за да висат висечките приврзоци на дното на обетка. Прикачете до три од вашите омилени мини приврзоци или еден медалјон, врска за стајлинг или приклучок за стилизирање на вашата белегзија за слободни, непречени комбинации.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
За приврзоци да
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 282728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 282622C01
Додадете допир на сјај во вашите секојдневни облеки со нашите рачно доработени Pandora ...
6.435 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 289052C01
Алките со двојни светкави алкички даваат двојно подобар ефект. Рачно доработени од мета...
5.785 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 286317C01
Заљубете се во алките Pave Срца. Со елементите на дизајнот на Pandora Signature колекци...
5.785 MKD