Обетки алки, вкрстен pavé
Обетки алки, вкрстен pavé
Обетки алки, вкрстен pavé
Обетки алки, вкрстен pavé

Обетки алки, вкрстен pavé

Шифра на артикал: 283150C01
Barkod: 5700303111858
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки алки со вкрстен pavé. Овие алки се со 14k розе позлата и имаат шик профил во форма на буквата X креиран со квадратни вкрстени ленти. Со повеќекратни блескави кубни циркони поставени во pavé стил, деликатниот дизајн додава допир на гламур во секоја пригода. Деликатните детали, како што се вдлабнати линии и врежаното лого на Pandora на затворањето со клик, ги прават овие обетки совршена комбинација на стил и софистицираност. Се продава во пар и има дизајн и на десната и левата страна по принципот на рефлексија во огледалото.
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прифати ја модерната елеганција со нашите обетки алки со вкрстен pavé. Овие алки се со 14k розе позлата и имаат шик профил во форма на буквата X креиран со квадратни вкрстени ленти. Со повеќекратни блескави кубни циркони поставени во pavé стил, деликатниот дизајн додава допир на гламур во секоја пригода. Деликатните детали, како што се вдлабнати линии и врежаното лого на Pandora на затворањето со клик, ги прават овие обетки совршена комбинација на стил и софистицираност. Се продава во пар и има дизајн и на десната и левата страна по принципот на рефлексија во огледалото.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 282728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 289682C01
Комбинирај ги сите работи што ги сакаш со Pandora ME pavé обетки со карики и одн...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 282622C01
Додадете допир на сјај во вашите секојдневни облеки со нашите рачно доработени Pandora ...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 289052C01
Алките со двојни светкави алкички даваат двојно подобар ефект. Рачно доработени од мета...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 286317C01
Заљубете се во алките Pave Срца. Со елементите на дизајнот на Pandora Signature колекци...
6.045 MKD