Обетки Блескави снегулки
Обетки Блескави снегулки
Обетки Блескави снегулки
Обетки Блескави снегулки
Обетки Блескави снегулки
Обетки Блескави снегулки

Обетки Блескави снегулки

Шифра на артикал: 292370C01
Barkod: 5700303013770
Ја носи магијата на зимата во текот на целата година. Нашите сребрени обетки инспирирани од снегулки се совршен накит за да ги пречекате постудените месеци со стил Оваа елегантна креација се одликува со мотив од снегулка украсена со проѕирни кубни циркони за блескав, маглив изглед. Додади го во твојата колекција на накит Pandora Moments за да зачувате спомен или важен настан за вас.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ја носи магијата на зимата во текот на целата година. Нашите сребрени обетки инспирирани од снегулки се совршен накит за да ги пречекате постудените месеци со стил Оваа елегантна креација се одликува со мотив од снегулка украсена со проѕирни кубни циркони за блескав, маглив изглед. Додади го во твојата колекција на накит Pandora Moments за да зачувате спомен или важен настан за вас.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Канализирај го срцето на џунглата со невисечките обетки со опалсентно зелено срце. Прел...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Погледни ја љубовта од нов агол со обетки во облик на срце. Овие смели сребрени обетки ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси ја месечината и ѕвездите кај вас со Sparkling Moon & Star Stud обетки. Во форма ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ја посебната врска со мама со нашите обетки Love Mum. Обетките се изработени...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки во тиркизно сини вечни кругови. Ови...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки Red Circle of Eternity. Овие специј...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите розевобетки круг на вечност. Овие специја...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите жолти обетки од кругот на вечноста. Овие с...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите виолетови обетки со круг на вечноста. Овие...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси малку небесен сјај во твојот изглед со обетките Блескави асиметрични ѕвездички. Р...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.315 MKD