Обетки од чисто сребро во облик на срце
Обетки од чисто сребро во облик на срце
Обетки од чисто сребро во облик на срце
Обетки од чисто сребро во облик на срце

Обетки од чисто сребро во облик на срце

Шифра на артикал: 293077C00
Barkod: 5700303094052

Погледни ја љубовта од нов агол со обетки во облик на срце. Овие смели сребрени обетки имаат асиметричен преглед на срцето што е свртен напред кога се носи. Ако имаш веќе пирсинг, тие ќе изгледаат одлично заедно со нашите Pandora Moments асиметрични обетки со срце за да ја удвоите љубовта - или да ги носите сами за едноставен, но впечатлив изглед.

0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Погледни ја љубовта од нов агол со обетки во облик на срце. Овие смели сребрени обетки имаат асиметричен преглед на срцето што е свртен напред кога се носи. Ако имаш веќе пирсинг, тие ќе изгледаат одлично заедно со нашите Pandora Moments асиметрични обетки со срце за да ја удвоите љубовта - или да ги носите сами за едноставен, но впечатлив изглед.

Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Канализирај го срцето на џунглата со невисечките обетки со опалсентно зелено срце. Прел...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Донеси ја месечината и ѕвездите кај вас со Sparkling Moon & Star Stud обетки. Во форма ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ја посебната врска со мама со нашите обетки Love Mum. Обетките се изработени...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки во тиркизно сини вечни кругови. Ови...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки Red Circle of Eternity. Овие специј...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите розевобетки круг на вечност. Овие специја...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите жолти обетки од кругот на вечноста. Овие с...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите виолетови обетки со круг на вечноста. Овие...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси малку небесен сјај во твојот изглед со обетките Блескави асиметрични ѕвездички. Р...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Во форма на ангелски крилја, нашите сребрени обетки се неисцрпен извор на позитивност и...
3.315 MKD