Обетки од чисто сребро во облик на срце со проѕирни купасти циркони
Обетки од чисто сребро во облик на срце со проѕирни купасти циркони
Обетки од чисто сребро во облик на срце со проѕирни купасти циркони
Обетки од чисто сребро во облик на срце со проѕирни купасти циркони

Обетки од чисто сребро во облик на срце со проѕирни купасти циркони

Шифра на артикал: 293097C01
Barkod: 5700303094021

Изразете ја длабочината на твојата љубов со блескави срцеви ореол обетки. Овие елегантни сребрени обетки се одликуваат со кубна цирконија во облик на срце што светка во центарот. Ореол од помали камења го опкружува срцето, со оградите свртени нанадвор на поставките на каменот што создаваат нежен ефект на отсекување. Спој ги со соодветен ѓердан со блескав привезок од срце Halo за софистициран и стилски изглед.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Изразете ја длабочината на твојата љубов со блескави срцеви ореол обетки. Овие елегантни сребрени обетки се одликуваат со кубна цирконија во облик на срце што светка во центарот. Ореол од помали камења го опкружува срцето, со оградите свртени нанадвор на поставките на каменот што создаваат нежен ефект на отсекување. Спој ги со соодветен ѓердан со блескав привезок од срце Halo за софистициран и стилски изглед.

Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Атмосферата нека биде класична со овие обетки од сребро со третирани слатководни култи...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Работите нека бидат класични со овие Невисечки обетки со третирани слатководни култивир...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Измешај ги елеганцијата и модерноста со нашите Halo невисечки обетки од сребро со трет...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го сјајот со нашите блескави тркалезни Halo невисечки обетки. Изработени од с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Најдете инспирација во прекрасни форми од природата со блескави обетки Sparkling herbar...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со нашите Sparkling Herbarium обетки. О...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие класични обетки Кружна и коцкаста блескавост ја осветлуваат секоја атвоја комбинац...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека твојата комбинација заблеска со обетките Блескав ореол. Прекрасните испакнати овал...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Со блескави циркони, овие сребрени обетки на Pandora му даваат суптилен сјај на секој и...
3.315 MKD