Обетки со третирани слатководни култивирани бисери од 7mm
Обетки со третирани слатководни култивирани бисери од 7mm
Обетки со третирани слатководни култивирани бисери од 7mm
Обетки со третирани слатководни култивирани бисери од 7mm
Обетки со третирани слатководни култивирани бисери од 7mm
Обетки со третирани слатководни култивирани бисери од 7mm

Обетки со третирани слатководни култивирани бисери од 7mm

Шифра на артикал: 293169C01
Barkod: 5700303111827
Атмосферата нека биде класична со овие обетки од сребро со третирани слатководни култивирани бисери од 7 mm. Блескавите бисери од 7 mm, деликатно поставени со клин, ја канализираат безвременската елеганција. Обезбеден со позадина во форма на срце, овој пар е класичен и модерен. Совршен додаток на твојата колекција на обетки, овие бисерни обетки ги слават убавината, мудроста и љубовта симболизирани со третираните слатководни култивирани бисери. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Атмосферата нека биде класична со овие обетки од сребро со третирани слатководни култивирани бисери од 7 mm. Блескавите бисери од 7 mm, деликатно поставени со клин, ја канализираат безвременската елеганција. Обезбеден со позадина во форма на срце, овој пар е класичен и модерен. Совршен додаток на твојата колекција на обетки, овие бисерни обетки ги слават убавината, мудроста и љубовта симболизирани со третираните слатководни култивирани бисери. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Работите нека бидат класични со овие Невисечки обетки со третирани слатководни култивир...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Измешај ги елеганцијата и модерноста со нашите Halo невисечки обетки од сребро со трет...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го сјајот со нашите блескави тркалезни Halo невисечки обетки. Изработени од с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете ја длабочината на твојата љубов со блескави срцеви ореол обетки. Овие елегантн...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Големиот стил доаѓа во мали пакувања со срце обетките со три камчиња. Во овие сребрени ...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Заблескај посветло од кога и да било кога ги носите обетките. Овие сребрени обетки имаа...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Најдете инспирација во прекрасни форми од природата со блескави обетки Sparkling herbar...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачини ја романсата со нашите невисечки обетки со црвено срце. Црвените синтетички крис...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со нашите Sparkling Herbarium обетки. О...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека твојата комбинација заблеска со обетките Блескав ореол. Прекрасните испакнати овал...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
4.030 MKD