Органски обликувани овални невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани овални невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани овални невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани овални невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери

Органски обликувани овални невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери

Шифра на артикал: 263295C01
Barkod: 5700303128375
Зачекори во својот елемент со органски облкуваните овални невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има еден третиран слатководно култивиран бисер вовлечен внатре во овалот со 14к позлата со органски изглед, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Зачекори во својот елемент со органски облкуваните овални невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има еден третиран слатководно култивиран бисер вовлечен внатре во овалот со 14к позлата со органски изглед, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Бисер
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Невисечките обетки со барокни третирани слатководно култивирани бисери повторно го откр...
8.515 MKD
Sačuvano u omiljne
Привлечи внимание на присутните кога ги носиш органски обликуваните невисечки обетки. С...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликуваните невисечки обетки со жица ја редефинираат линеарната елеганција. В...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки с...
8.125 MKD