Единечна Обетка Моја Пеперутка

Единечна Обетка Моја Пеперутка

Шифра на артикал: 298540C01
Barkod: 5700302832600
Во форма на пеперуга, нашата единечна обетка од колекцијата Pandora Me е рачно доработена од сребро 925 и украсена со проѕирни циркони од одржливи извори кои блескаат како што светлината продира низ нив. Создадени да се носат самостојно или во комбинација со повеќе различни обетки, поврзувајте ги единечните обетки од Pandora Me со нештата што ги сакате или со расположението што сакате да го покажете.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Циркон
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Во форма на пеперуга, нашата единечна обетка од колекцијата Pandora Me е рачно доработена од сребро 925 и украсена со проѕирни циркони од одржливи извори кои блескаат како што светлината продира низ нив. Создадени да се носат самостојно или во комбинација со повеќе различни обетки, поврзувајте ги единечните обетки од Pandora Me со нештата што ги сакате или со расположението што сакате да го покажете.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Збогати го својот изглед со обетките Двобоен цвет. Благодарение на едноставниот свет од...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со Disney обетките Мики и Мини Маус силуети. Рачно дораб...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро,...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот стил со овие обетки со гвинт Блескаво трио бели рад...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Purely Pandora е колекција која е препознатлива по своите перли, а овие мали кружни обе...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Во форма на ангелски крилја, нашите сребрени обетки се неисцрпен извор на позитивност и...
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""