Единечна Pandora Me обетка, Мојата гордост
Единечна Pandora Me обетка, Мојата гордост
Единечна Pandora Me обетка, Мојата гордост
Единечна Pandora Me обетка, Мојата гордост
Единечна Pandora Me обетка, Мојата гордост
Единечна Pandora Me обетка, Мојата гордост

Единечна Pandora Me обетка, Мојата гордост

Шифра на артикал: 298547C01
Barkod: 5700302832556
Совршена рамнотежа помеѓу разиграност и симболичност, носете ја оваа единечна обетка виножито во знак на прифаќање на разновидноста и различностите или како симбол за остварување на Вашите соништа. Отворена за толкување, Вие одлучувате какво значење ќе има таа за Вас. Оваа микро обетка со гвинт е рачно доработена во сребро 925 од одржливи извори и има детали од четири камења во светли бои. Соберете ги симболите од колекцијата за да ги покажете сите страни на Вашата личност.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Кристал
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Совршена рамнотежа помеѓу разиграност и симболичност, носете ја оваа единечна обетка виножито во знак на прифаќање на разновидноста и различностите или како симбол за остварување на Вашите соништа. Отворена за толкување, Вие одлучувате какво значење ќе има таа за Вас. Оваа микро обетка со гвинт е рачно доработена во сребро 925 од одржливи извори и има детали од четири камења во светли бои. Соберете ги симболите од колекцијата за да ги покажете сите страни на Вашата личност.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со обетките Латици од роза. Рачно доработени од сребро, двете обетки имаат ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширете љубов со обетките Заоблено златно срце. Рачно доработени од сребро со благо испа...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати го својот изглед со обетките Двобоен цвет. Благодарение на едноставниот свет од...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со Disney обетките Мики и Мини Маус силуети. Рачно дораб...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро,...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот стил со овие обетки со гвинт Блескаво трио бели рад...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД