Обетки Pave Камилица

Обетки Pave Камилица

Шифра на артикал: 298812C01
Barkod: 5700302863697
Ако ја сакате моќта на цвеќето, тогаш ќе ги обожавате овие обемни обетки од цветни камилици. Камилиците ја симболизираат еластичноста благодарение на нивната способност да се издигнуваат во секакви услови,и и да можат да цветаат насекаде. Нека симболиката на слободата претставена од иконскиот цвет ве инспирира да бидете отворени и самоуверени во Вашиот секојдневен живот. Носете обетки од сребро 925 со чиста кубна цирконија за впечатлив изглед или изберете една за интересен асиметричен стил.
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Ако ја сакате моќта на цвеќето, тогаш ќе ги обожавате овие обемни обетки од цветни камилици. Камилиците ја симболизираат еластичноста благодарение на нивната способност да се издигнуваат во секакви услови,и и да можат да цветаат насекаде. Нека симболиката на слободата претставена од иконскиот цвет ве инспирира да бидете отворени и самоуверени во Вашиот секојдневен живот. Носете обетки од сребро 925 со чиста кубна цирконија за впечатлив изглед или изберете една за интересен асиметричен стил.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со овие обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка. Дизајнирани во чест ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Создадете геометриски изглед со овие сребрени обетки Светкав сот. Со форма на шестоагол...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот стил со овие обетки со гвинт Блескаво трио бели рад...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Симболирајќи љубов и среќа, овие асиметрични обетки со гвинт во Pandora Shine (уникатен...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Purely Pandora е колекција која е препознатлива по своите перли, а овие мали кружни обе...
2.535 МКД
string(0) ""
string(0) ""