Висечки обетки Блескав хербариум
Висечки обетки Блескав хербариум
Висечки обетки Блескав хербариум
Висечки обетки Блескав хербариум
Висечки обетки Блескав хербариум
Висечки обетки Блескав хербариум

Висечки обетки Блескав хербариум

Шифра на артикал: 282404C01
Barkod: 5700303013794
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со висечките обетки Sparkling Herbarium. Овие впечатливи креации се карактеризираат со елегантни камења кои паѓаат од тркалезни, круши и маркизни кубни циркони, формирајќи геометриска форма инспирирана од ливчиња и лисја. Елегантно свежа интерпретација на облиците во природата, овие обетки од 14 k розе позлата се совршени за внесување на допир на природниот свет во вашата секојдневна облека.
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со висечките обетки Sparkling Herbarium. Овие впечатливи креации се карактеризираат со елегантни камења кои паѓаат од тркалезни, круши и маркизни кубни циркони, формирајќи геометриска форма инспирирана од ливчиња и лисја. Елегантно свежа интерпретација на облиците во природата, овие обетки од 14 k розе позлата се совршени за внесување на допир на природниот свет во вашата секојдневна облека.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон