Висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери
Висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери
Висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери
Висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери
Висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери
Висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери

Висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери

Шифра на артикал: 293152C01
Barkod: 5700303111728
Направи ја елеганцијата своја мантра со нашите висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери. Изработени од сребро, овие висечки обетки имаат каскада од четири третирани слатководни култивирани бисери на секое парче. Мотивот на синџирот го поврзува секој бисер, создавајќи уникатна игра на димензии. Намерно различни по големина, бисерите симболизираат убавина, љубов и мудрост. Совршено споени со позадината во форма на срце, овие обетки се класичен додаток на твојата колекција накит. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.

Производот не е компатибилен со останатите колекции.

0 MKD
10.855 MKD
10.855 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Направи ја елеганцијата своја мантра со нашите висечки обетки со третирани слатководни култивирани бисери. Изработени од сребро, овие висечки обетки имаат каскада од четири третирани слатководни култивирани бисери на секое парче. Мотивот на синџирот го поврзува секој бисер, создавајќи уникатна игра на димензии. Намерно различни по големина, бисерите симболизираат убавина, љубов и мудрост. Совршено споени со позадината во форма на срце, овие обетки се класичен додаток на твојата колекција накит. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Врами го своето лице со нашите блескави висечки обетки со 8 камчиња. Изработени од сре...
6.760 MKD