Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

КРЕИРАЈ МЕ

 

Менувај го твојот стил секој ден

Откриј повеќе за секој стилски додаток од колекцијата Pandora ME. Комбинирај го својот Pandora ME накит со карики со помош на конектори, мини висечки приврзоци и медалјони кои ја изразуваат твојата личност. Ова е вистинското место за комбинирање и прилагодување на твојот нов Pandora ME накит.

 

НАКИТ ОД КАРИКИ

Нашите белегзии, ѓердани, обетки и прстени се твоите елементи за изразување на креативноста. Тука се за почеток на твојата Pandora ME приказна и со помош на стилските додатоци да го искажеш твојот личен стил.

PANDORA ME додатоците

Pandora ME додатоците се #MustHave за креирање на ѓердани од карики. Искажи ја твојата креативност со помош на двојните карики, карики со натпис, мини висечки приврзоци и медалјони и креирај ја твојата единствена приказна.

Направи свој МИКС

Направи ѓердан од карики по своја мерка, кој додатно можеш да го стилизираш со мини висечки Pandora ME приврзоци и медалјони кои ја изразуваат твојата личност.

 

 

 

 

 

 

Купете одма

Sačuvano u omiljne
Бисери во ново руво: нашиот сребренPandora ME ѓердан Слатководен култивиран бисер прави...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
17.810 МКД
Sačuvano u omiljne
Белегзии 599662C00
Поврзи се што сакаш на сосема нов начин. Нашата сребрена Pandora ME белегзија со карики...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.225 МКД
Големина
1
2
3
4
5
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Медалјони 789676C01
Носи секаде со себе амајлија за заштита со медалјонот Pandora ME Зраци на животот. Овој...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Карики 789686C00
Носи со себе симбол на позитивност со Pandora ME кариката за стилизирање. Двојната кари...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.185 МКД
Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Sep.
2021.
PANDORA ME