Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

СТИЛИЗИРАЈ МЕ

 

Нови начини за бескрајно комбинирање на Pandora ME накитот

Следи ги чекорите и креирај свој уникатен стил

Направи комбинација од прстени

Прво, на својот конектор за два прстени додај два висечки приврзоци. Потоа одбери ги твоите омилени прстени. Стави ги на конекторот и менувај го својот изглед секој ден.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

Искажи ја својата мантра

Запознај ја својата мантра. Започни со одбирање на карики, потоа одбери карики со порака и потоа поврзи ги на својот накит за да на својот изглед му дадеш значење.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

Исто парче – повеќе начини

За нов изглед на твојот ѓердан извади го затворачот и носи го и на рака. Завиткај го на твој начин.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

Менувај стилови

Подигни ги своите стилски комбинации на повисоко ниво така што ќе ги менуваш и комбинираш своите мини висечки приврзоци и медалјони на белегзии, обетки и ѓердани со карики.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ

 

 

 

ЗА СЕКОЈА ПРИКАЗНА, ЗА СЕКОЕ МОЕ ЈАС

 

 

 

 

Направи свој МИКС

 

Купете одма

Sačuvano u omiljne
Бисери во ново руво: нашиот сребренPandora ME ѓердан Слатководен култивиран бисер прави...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
17.810 МКД
Sačuvano u omiljne
Белегзии 599662C00
Поврзи се што сакаш на сосема нов начин. Нашата сребрена Pandora ME белегзија со карики...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.225 МКД
Големина
1
2
3
4
5
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Медалјони 789676C01
Носи секаде со себе амајлија за заштита со медалјонот Pandora ME Зраци на животот. Овој...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Карики 789686C00
Носи со себе симбол на позитивност со Pandora ME кариката за стилизирање. Двојната кари...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.185 МКД
Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Sep.
2021.
PANDORA ME
22.
Sep.
2021.
PANDORA ME