Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка
Приврзок Светкава елка

Приврзок Светкава елка

Шифра на артикал: 799226C01
Barkod: 5700302900514
Подгответе се за празниците со приврзокот Светкава елка. Прославете ги магичните празници со овој светкав, сребрен, рачно доработен приврзок. Отворената елка ја красат ѕвезди, срца и снегулки покрај црвени и зелени каменчиња кои ги претставуваат лампионите. Ѕвездата на врвот и изрежаната снегулка на дното на приврзокот го надополнуваат ова парче накит полно со детали. Стилизирајте го приврзокот со други блескави парчиња накит и покажете колку го сакате најмагичното време од годината.
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Комбинација на камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Подгответе се за празниците со приврзокот Светкава елка. Прославете ги магичните празници со овој светкав, сребрен, рачно доработен приврзок. Отворената елка ја красат ѕвезди, срца и снегулки покрај црвени и зелени каменчиња кои ги претставуваат лампионите. Ѕвездата на врвот и изрежаната снегулка на дното на приврзокот го надополнуваат ова парче накит полно со детали. Стилизирајте го приврзокот со други блескави парчиња накит и покажете колку го сакате најмагичното време од годината.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799194C01
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со по...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""