Приврзок Светкави океански бранови и риба

Приврзок Светкави океански бранови и риба

Шифра на артикал: 789004C01
Barkod: 5700302877182
Нурни во совршената тиркизна вода и истражи ги чудата на длабочините со приврзокот Светкави океански бранови и риба. Приврзокот инспириран од океанот претставува спокојна подводна сцена, полна со риби, морски ѕвезди и школки. Овој Pandora Rose (уникатен бленд на сребро и бакар со 14к позлата) морски приврзок е украсен со проѕирни коцкасти циркони и рачно нанесен проѕирен емајл во тиркизносина боја и боја на лава. Носи го самостојно на Pandora Rose белегзија која се реди за елегантен изглед.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose
Нурни во совршената тиркизна вода и истражи ги чудата на длабочините со приврзокот Светкави океански бранови и риба. Приврзокот инспириран од океанот претставува спокојна подводна сцена, полна со риби, морски ѕвезди и школки. Овој Pandora Rose (уникатен бленд на сребро и бакар со 14к позлата) морски приврзок е украсен со проѕирни коцкасти циркони и рачно нанесен проѕирен емајл во тиркизносина боја и боја на лава. Носи го самостојно на Pandora Rose белегзија која се реди за елегантен изглед.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Инспириран од суштествата од морските длабочини, овој висечки приврзок со морска ѕвезда...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798950C00
Нурни во летото со приврзокот со отворен дизајн Морска ѕвезда, школки и срца, инспирира...
1.625 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок од мурано стакло Морска желка е инспириран од мирните животни од дла...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798965C01
Инспирирај се да бараш подлабока, скриена смисла на животот со приврзокот Светкав нарва...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Привлекувај погледи со висечкиот приврзок Светкав делфин. Симболи на дипломатија, среќа...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798938C00
Изгуби се во сложениот дизајн сокриен во приврзокот Брановиден темносин океан од мурано...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789440C00
Додај малку боја на твојата Pandora Moments белегзија со приврзокот Светкаво зајдисонце...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Кажи му на некој дека е целиот твој свет со висечкиот приврзок Син глобус. Синиот крист...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Достигни нови височини со висечкиот приврзок Светкав розов воздушен балон. Овој приврзо...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата колекција со фасцинантен подводен пријател со висечкиот приврзок Рип...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Директно од големото платно, висечкиот приврзок Филмска клапа е подготвен за крупен кад...
2.275 МКД