Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло
Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло
Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло
Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло
Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло
Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло
Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло
Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло

Висечки приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло

Шифра на артикал: 782698C01
Barkod: 5700303126524
Трансформирај се во себе со висечкиот приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло. Овој приврзок со 14к розева позлата ги обликува крилјата од Мурано стакло во портокалов-розев прелив со изрежен примерок на позадината што се гледа низ стаклото и витлите со 14к розева позлата на предната страна. Микро перли на телото од пеперутката и pave изработка на алката додаваат деликатна блескавост. Додај ја оваа сјајна пеперутка на својот изглед како моќен симбол на трансформација и нови почетоци.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Трансформирај се во себе со висечкиот приврзок Пеперутка од розево и жолто Мурано стакло. Овој приврзок со 14к розева позлата ги обликува крилјата од Мурано стакло во портокалов-розев прелив со изрежен примерок на позадината што се гледа низ стаклото и витлите со 14к розева позлата на предната страна. Микро перли на телото од пеперутката и pave изработка на алката додаваат деликатна блескавост. Додај ја оваа сјајна пеперутка на својот изглед како моќен симбол на трансформација и нови почетоци.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Стакло
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Благодарение на заштитната рака на Фатима, секогаш ќе ги канализирате позитивните вибра...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ја љубовта што ја споделувате со приврзок од срце и мама. Овој двоен висечки...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Сладок подарок кој ќе го направи роденденот на саканата личност уште поспецијален. Прив...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква X зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква W зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква q зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква Y зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки приврзок буквата А зборува сама за себе. Наликува на наведната жица и д...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок Напишаното писмо буквата Ф зборува сама за себе. Наликува на на...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки привезок буква D зборува за себе. Налик на свиткана жица и движење на мо...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја вечната љубов со висечки приврзок љубовен катанец. Овој катанец со 14к розе...
6.045 MKD