Клипса Star Wars Death Star™
Клипса Star Wars Death Star™
Клипса Star Wars Death Star™
Клипса Star Wars Death Star™
Клипса Star Wars Death Star™
Клипса Star Wars Death Star™
Клипса Star Wars Death Star™
Клипса Star Wars Death Star™

Клипса Star Wars Death Star™

Шифра на артикал: 799513C00
Barkod: 5700302938357
Покажи ја твојата посветеност со клипсата Star Wars™ Death Star™. рачно доработен од сребро, овој приврзок ја претставува вселенската станица Death Star™ со детално изгравирани детали и кратер. Овој Death Star™ приврзок е инспириран од најмоќното оружје на Империјата, огромната вселенска станица која со супер ласер уништува планети. Додај во својата колекција еден од најпознатите симболи од Star Wars серијалот.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ја твојата посветеност со клипсата Star Wars™ Death Star™. рачно доработен од сребро, овој приврзок ја претставува вселенската станица Death Star™ со детално изгравирани детали и кратер. Овој Death Star™ приврзок е инспириран од најмоќното оружје на Империјата, огромната вселенска станица која со супер ласер уништува планети. Додај во својата колекција еден од најпознатите симболи од Star Wars серијалот.
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Колекција Star Wars колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења