Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man
Приврзок Marvel The Avengers Iron Man

Приврзок Marvel The Avengers Iron Man

Шифра на артикал: 760268C01
Barkod: 5700302971132
Дали тоа ви звучи познато? Зајакнете се со нашиот приврзок Marvel The Avengers Iron Man и покажете му ја на светот вашата љубов кон универзумот на Marvel. Познатиот костум на Iron Man блеска благодарение на рачно нанесениот емајл и 14k позлата. Неговите раширени дланки се украсени со два блескави кубни циркони, а на задната страна на кацигата е изгравирана пораката „Find your power“. Украсете ја нашата белегзија со змиски плетка Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers Iron Man и вашите други омилени херои.
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дали тоа ви звучи познато? Зајакнете се со нашиот приврзок Marvel The Avengers Iron Man и покажете му ја на светот вашата љубов кон универзумот на Marvel. Познатиот костум на Iron Man блеска благодарение на рачно нанесениот емајл и 14k позлата. Неговите раширени дланки се украсени со два блескави кубни циркони, а на задната страна на кацигата е изгравирана пораката „Find your power“. Украсете ја нашата белегзија со змиски плетка Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers Iron Man и вашите други омилени херои.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762744C01
Донеси ја моќта во твојата колекција со приврзокотт Captain Marvel Insignia. Инспириран...
3.777 MKD
Заштеда 30%
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 760661C01
Скроти ја моќта на бесконечните камења со нашиот висечки привезок Marvel The Avengers I...
6.760 MKD