Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet
Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet

Висечки приврзок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet

Шифра на артикал: 760661C01
Barkod: 5700302971149
Скроти ја моќта на бесконечните камења со нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet. Рачно доработен со 14к позлато, секој реалистичен подвижен зглоб на белегзијата е украсен со различен вештачки кристал, создавајќи колоритно колекционерско парче за секој обожавател на Marvel. Украсете ја нашата белегзија со змиски плетка Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers на овој приврзок и вашите други омилени херои.
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Скроти ја моќта на бесконечните камења со нашиот висечки привезок Marvel The Avengers Infinity Gauntlet. Рачно доработен со 14к позлато, секој реалистичен подвижен зглоб на белегзијата е украсен со различен вештачки кристал, создавајќи колоритно колекционерско парче за секој обожавател на Marvel. Украсете ја нашата белегзија со змиски плетка Pandora Moments со затворач со логото на Marvel The Avengers на овој приврзок и вашите други омилени херои.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762744C01
Донеси ја моќта во твојата колекција со приврзокотт Captain Marvel Insignia. Инспириран...
3.777 MKD
Заштеда 30%
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 760268C01
Дали тоа ви звучи познато? Зајакнете се со нашиот приврзок Marvel The Avengers Iron Man...
6.045 MKD