Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter
Приврзок во облик на срце Love You Daughter

Приврзок во облик на срце Love You Daughter

Шифра на артикал: 782327C00
Barkod: 5700303013879
Покажи ја твојата благодарност за најмилите луѓе во твојот живот со приврзокот со срце Love You Daughter. Изработено од сребро, на ова парче во облик на срце е изгравирано „Ќерка“ на двете страни. Мал привезок во форма на срце со 14 k розе позлато му дава емотивен шмек на парчето, додека на двете страни се изгравирани зборовите „Love you“. Симболичен подарок за твојата сакана ќерка, да ја потсетувате на тојата љубов секогаш кога ќе го носи својот накит.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи ја твојата благодарност за најмилите луѓе во твојот живот со приврзокот со срце Love You Daughter. Изработено од сребро, на ова парче во облик на срце е изгравирано „Ќерка“ на двете страни. Мал привезок во форма на срце со 14 k розе позлато му дава емотивен шмек на парчето, додека на двете страни се изгравирани зборовите „Love you“. Симболичен подарок за твојата сакана ќерка, да ја потсетувате на тојата љубов секогаш кога ќе го носи својот накит.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отклучи ја тајната љубовна порака со двобојниот привезок со катанец со ротирачко срце. ...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782976C01
Ова е сезоната за двобојниот Дедо Мраз со балон со топол воздух приврзок. Изработен од ...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782642C00
Инспириран од комбинацијата на мотиви на срцето и симболот за бесконечност, двобојниот ...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782653C01
Двобојниот шуплив привезок „Мама и срце“ е посветен на сите фантастични мајки во нашите...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 782572C01
Додади повеќе значење на твојот стил со нашиот висечки троен приврзок двобојно виножито...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со ра...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 780797C01
Моќен симбол на нераскинлива љубов, висечкиот привезок Семејство засекогаш има два испр...
4.030 MKD