Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум
Тркалезен приврзок Sparkling хербариум

Тркалезен приврзок Sparkling хербариум

Шифра на артикал: 782383C01
Barkod: 5700303014814
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со привезокот Round Sparkling Herbarium. Приврзок со 14 k розе позлато е составен од група проѕирни кубни циркони кои формираат сфера. Гроздовите наизменично се менуваат во суптилно различни креации создадени од тркалезни камења или камења во облик на круша околу микромонисти во средината. Додади елегантна интерпретација за тоа како природата создава прекрасни форми со елементи инспирирани од ливчиња и лисја.
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со привезокот Round Sparkling Herbarium. Приврзок со 14 k розе позлато е составен од група проѕирни кубни циркони кои формираат сфера. Гроздовите наизменично се менуваат во суптилно различни креации создадени од тркалезни камења или камења во облик на круша околу микромонисти во средината. Додади елегантна интерпретација за тоа како природата создава прекрасни форми со елементи инспирирани од ливчиња и лисја.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789218C01
Шири ја љубовта со приврзокот Блескаво издигнато срце. Рачно доработен од нашиот уникат...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 789224C01
Обележете ја радоста што ја носат празниците со приврзокот Светкава снегулка. Рачно дор...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 788487C01
Светкајте со стил со овој светкав розево-проѕирен приврзок. Со рачна доработка во Pando...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзок со отворена изработка од нежни Pandora Rose сјајни лини, и линии украсени со с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Светкав PANDORA разделувач од сребро 925 и црвени кубни циркони.
3.315 MKD