Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај
Приврзок Правоаголен слоевит сјај

Приврзок Правоаголен слоевит сјај

Шифра на артикал: 792385C01
Barkod: 5700303014777
Додади софистициран допир на боја на твојот накит со приврзок правоаголен слоевита светкавост . Овој сребрен привезок е инспириран од клучните дизајнерски карактеристики од колекцијата Pandora Timeless. На секоја страна од приврзокот има син правоаголен синтетички кристал во центарот, ограден со две ниски плочници од проѕирен кубен цирконски. Страниците се украсени со исечени срца. Носи го ова парче на твојата омилена белегзија Pandora Moments за блескава изјава.

0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади софистициран допир на боја на твојот накит со приврзок правоаголен слоевита светкавост . Овој сребрен привезок е инспириран од клучните дизајнерски карактеристики од колекцијата Pandora Timeless. На секоја страна од приврзокот има син правоаголен синтетички кристал во центарот, ограден со две ниски плочници од проѕирен кубен цирконски. Страниците се украсени со исечени срца. Носи го ова парче на твојата омилена белегзија Pandora Moments за блескава изјава.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Timeless колекција
Теме Sparkle
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799218C02
Љубов на прв поглед – вклучете го овој блескав слоевит срце привезок во својата колекци...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792418C01
Внеси софистициран допир на боја на твојот накит со приврзокот со блескав сјај со тркал...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792383C01
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со привезокот Round Sparkling Herbarium...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со приврзокот Sparkling Herbarium. Овој...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 791476C01
Овој сребрен висечки приврзок Светкаво срце со двоен ореол е комбинација на класично и ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799225C01
Внесете малку сјај во својата колекција со приврзокот Светкав круг. Рачно доработен од ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 799171C01
Внесете уште малку светкавост во секоја комбинација облека со клипсата Проѕирна и сина ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799218C01
Ширете љубов со приврзокот Слоевити светкави срца.Рачно доработен од сребро 925, ова па...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798487C02
Кога на Вашиот изглед му фали малку блескав сјај, овој безвременски приврзок кој е комб...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798487C01
Кога на Вашиот изглед му фали малку блескав сјај, овој безвременски приврзок кој е комб...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Преобликувајте го Вашиот изглед со овој приврзок од сребро 925. Неговата издлабена форм...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој елегантен сребрен разделувач е декориран со светкави циркончиња кои потсеќаат на с...
2.275 MKD