Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Pandora лого

Приврзок Pandora лого

Шифра на артикал: 767598
Barkod: 5700302698305
Покажете ја Вашата љубов кон Pandora со овој приврзок со логото на брендот во Pandora Shine (Silver) - сребро 925 со 18-каратна жолта позлата. Кружниот дизајн совршено прилега на Pandora Reflexions белегзиите.
0 МКД
1.463 МКД
1.463 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажете ја Вашата љубов кон Pandora со овој приврзок со логото на брендот во Pandora Shine (Silver) - сребро 925 со 18-каратна жолта позлата. Кружниот дизајн совршено прилега на Pandora Reflexions белегзиите.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.048 МКД
Заштеда 30%
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 768669C01
Рефлектирајте го Вашиот стил со овој луксузен приврзок во Pandora Shine (уникатен бленд...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 767862EN16
Овој приврзок наменет за Pandora Reflexions белегзиите е во форма на блескава пчела укр...
2.113 МКД
Sačuvano u omiljne
Суптилно разубавете ја Вашата Pandora Reflexions белегзија со овој светкав приврзок во ...
2.048 МКД
Заштеда 30%
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
5.415 МКД
Заштеда 30%
7.735 МКД
Sačuvano u omiljne
Рефлектирајте светлина со овој прекрасен приврзок за белегзиите од Reflexions колекција...
4.485 МКД