Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Приврзок Безвременски сјај

Приврзок Безвременски сјај

Шифра на артикал: 767633CZ
Barkod: 5700302698343
Суптилно разубавете ја Вашата Pandora Reflexions белегзија со овој светкав приврзок во Pandora Shine (Silver) - сребро 925 со 18-каратна жолта позлата. Ова парче накит ќе направи Вашата белегзија да светка уште повеќе.
0 MKD
1.463 MKD
1.463 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Приврзок Безвременски сјај
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 768669C01
Рефлектирајте го Вашиот стил со овој луксузен приврзок во Pandora Shine (уникатен бленд...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 767862EN16
Овој приврзок наменет за Pandora Reflexions белегзиите е во форма на блескава пчела укр...
2.113 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
3.868 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон Pandora со овој приврзок со логото на брендот во Pandora S...
1.463 MKD
Sačuvano u omiljne
Рефлектирајте светлина со овој прекрасен приврзок за белегзиите од Reflexions колекција...
4.485 MKD