Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski
Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski

Приврзок Disney Pixar Mike Wazowski

Шифра на артикал: 792754C01
Barkod: 5700303059129
Долови ја моќта на смеата и пријателството со приврзокот на Disney Pixar Mike Wazowski. Овој сребрен приврзок со рачно нанесен зелен емајл го доловува иконскиот израз на лицето и едното око на Мајк, поставени со зелен вештачки кристал. Емајлот е проѕирен, што му дава метален сјај благодарение на сјајот на среброто одоздола. Стилизирај го заедно со неговиот другар Сали и нашите други приврзок од колекцијата Disney x Pandora, за белегзија која ве потсетува на вашите омилени моменти од monster.
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Долови ја моќта на смеата и пријателството со приврзокот на Disney Pixar Mike Wazowski. Овој сребрен приврзок со рачно нанесен зелен емајл го доловува иконскиот израз на лицето и едното око на Мајк, поставени со зелен вештачки кристал. Емајлот е проѕирен, што му дава метален сјај благодарение на сјајот на среброто одоздола. Стилизирај го заедно со неговиот другар Сали и нашите други приврзок од колекцијата Disney x Pandora, за белегзија која ве потсетува на вашите омилени моменти од monster.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792753C01
Врвниот приврзок за љубителите на Disney and Pixar's Monsters, Inc. The Disney Pixar Mo...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок о...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792687C01
Откриј неоткриени богатства во нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid школка. Ова...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
За најголемите ентузијасти на Disney – по повод 100-годишнината на Disney, додади на тв...
7.735 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја натприродната љубов со нашиот висечки привезок Disney Pixar Wall-E i Eve ко...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја судбинската љубов со нашиот висечки привезок со црвено Murano стакло Бакне...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792521C00
Додади малку авантура во твоите денови со помош на нашиот приврзок на Disney Ѕвончица ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792520C01
Посипи малку самовилски прав во секојдневниот живот со нашиот Disney напрсток со Ѕвончи...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792348C01
Придружи се на колекцијата Disney x Pandora која носи неописливо чувство на авантура со...
4.485 MKD