Приврзок Marvel Loki
Приврзок Marvel Loki
Приврзок Marvel Loki
Приврзок Marvel Loki
Приврзок Marvel Loki
Приврзок Marvel Loki

Приврзок Marvel Loki

Шифра на артикал: 762764C01
Barkod: 5700303059235
Додади допир на пакост во твојата колекција со MARVEL Loki Charm. Ако Локи е твојот омилен лик, имаш среќа! Нашиот сребрен приврзок го прикажува Богот на злото облечен во неговата икона униформа и има реални детали за лицето, како и шлем со рогови во нашата уникатна мешавина од 14 к позалта. Тој, исто така, носи полиран оклоп со многу детали, држи жезол, како и светло зелена наметка во рачно нанесена проѕирн емајл. Кажи „да“ на авантурата додавајќи го во твојата колекција или подари го на обожавателите на MARVEL во твојот живот.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади допир на пакост во твојата колекција со MARVEL Loki Charm. Ако Локи е твојот омилен лик, имаш среќа! Нашиот сребрен приврзок го прикажува Богот на злото облечен во неговата икона униформа и има реални детали за лицето, како и шлем со рогови во нашата уникатна мешавина од 14 к позалта. Тој, исто така, носи полиран оклоп со многу детали, држи жезол, како и светло зелена наметка во рачно нанесена проѕирн емајл. Кажи „да“ на авантурата додавајќи го во твојата колекција или подари го на обожавателите на MARVEL во твојот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења