Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква
Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква

Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Halloween приврзок тиква

Шифра на артикал: 782816C01
Barkod: 5700303075587
Имај шармантна Ноќта на вештерките со приврзокот од тиква за Ноќта на вештерките на Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse. Дизајнот на тиква од 14k розе позлата има исечени и жлебови детали кои создаваат реална димензија. Од тиквата излегуваат сребрени Мики и Мини Маус. Мики носи костим за Ноќта на вештерките со блескав емајл, додека Мини носи костим со детали кои сјаат во темнина. Празничен додаток на која било колекција на љубителите на Дизни или Ноќта на вештерките, ова разиграно парче ќе додаде страшна забава на вашиот стајлинг.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Имај шармантна Ноќта на вештерките со приврзокот од тиква за Ноќта на вештерките на Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse. Дизајнот на тиква од 14k розе позлата има исечени и жлебови детали кои создаваат реална димензија. Од тиквата излегуваат сребрени Мики и Мини Маус. Мики носи костим за Ноќта на вештерките со блескав емајл, додека Мини носи костим со детали кои сјаат во темнина. Празничен додаток на која било колекција на љубителите на Дизни или Ноќта на вештерките, ова разиграно парче ќе додаде страшна забава на вашиот стајлинг.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења