Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица
Приврзок Матица

Приврзок Матица

Шифра на артикал: 767862EN16
Barkod: 5700302766295
Овој приврзок наменет за Pandora Reflexions белегзиите е во форма на блескава пчела украсена со пруги од црн емајл и линија светкави камења. Разиграјте го Вашиот стил со прекрасната пчелка во Pandora Shine (Silver) - сребро 925 со 18-каратна жолта позлата - и во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна позлата).
0 MKD
2.113 MKD
2.113 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овој приврзок наменет за Pandora Reflexions белегзиите е во форма на блескава пчела украсена со пруги од црн емајл и линија светкави камења. Разиграјте го Вашиот стил со прекрасната пчелка во Pandora Shine (Silver) - сребро 925 со 18-каратна жолта позлата - и во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна позлата).
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Reflexions колекција
Компатибилност Pandora Reflexions
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Суптилно разубавете ја Вашата Pandora Reflexions белегзија со овој светкав приврзок во ...
1.463 MKD
Sačuvano u omiljne
Додадете ги завршните допири на вашата PANDORA Reflexions нараквица со ова безбедносно ...
3.868 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон Pandora со овој приврзок со логото на брендот во Pandora S...
1.463 MKD